Aby v posteli nebyla nuda

Vztah má přirozeně tendenci pomalu upadat to stereotypních kolejí, kde je sex už jen samozřejmostí a vytratí se z něj pomalu všechna ta vášeň, která tam byla v době, kdy byl váš milostný život teprve v plenkách. Co ale s tím? To je prosté. V dnešní době existuje mnoho způsobů, jak si zpříjemnit intimní život. Můžete tak učinit například pomocí erotické masáže, která se ze začátku může zdát zcela nevinně a Vy nebudete nic celou dobu tušit. Další velmi oblíbenou metodou je svazování a zavazování očí. Zvýší to tak požitky ze sexu obecně a oba dva si můžete zahrát roli jak submisivního jedince, tak i toho dominantního a zjistit třeba něco nového o své sexualitě.
párový balet
Pokud si ve vztahu opravdu důvěřujete, tak můžete zkusit pozvat k sobě někoho třetího, ale mějte na paměti, že to je možné jedině tehdy, že to schvalujete oba, a to na sto procent. Může to být něco naprosto mimořádného, co Vás naopak sblíží, ale také se to může pro jednoho z vás proměnit v noční můru, z které si ponesete trauma až do konce svého života.
Kromě těchto lehce extrémních druhů, jak si zlepšit Váš sexuální život existuje i mnoho pomůcek, které můžete vyzkoušet sami doma. Velmi oblíbenou hračkou je takzvaný vibrační kroužek. Tváří se to jako malý prstýnek, ale věřte, že Vás dokáže tak neuvěřitelně zrušit, že na to bude ještě dlouho vzpomínat. Funguje to tak, že si ho muž navlékne na svůj penis a poté ho zapnete. On začne vibrovat po dobu zhruba třiceti minut a svými vibracemi rozproudí nejen muže, ale i ženu. Plno páru si to velmi chválí a potvrzují, že docílili orgasmů, které se dohromady nedají spočítat na jedné ruce (samozřejmě za oba dva…).
asiatka u postele
At‘ už si vyberete cokoliv, vždy si předtím v klidu sedněte a promluvte si narovinu o tom, co byste chtěli třeba vyzkoušet anebo co vás vzrušuje navzájem. Mnohdy stačí jen zavzpomínat na to, jaké to bylo kdysi a pořídit si nějaké to sexy prádýlko a vzrušení je opět na maximum.