Bezpečnost především

Taky si vzpomínáte na tu dobu, kdy ještě byla všude bezpečnostní opatření, a to kvůli k covidu? Pokud ano, tak mi dát jistě za pravdu, že to bylo velice složité a těžké období. A taky jsem kvůli tomu přišla o dvě zaměstnání, protože jsem měla hypotéku a pak taky úvěr, takže jsem taky měla dvě zaměstnání, abych všechno zvládala a taky abych jsem dětem více zabezpečila skvělý život, abychom se nemuseli úplně moc omezovat. Jenomže kvůli covid a bezpečnostnímu opatření jsem přišla o obě práce. Pracovala jsem totiž jako servírka ve dvou restauracích. A sice jsem měla málo volného času, ale nakonec to dopadlo tak, že jsme se s dětmi alespoň měli moc dobře.

Bezpečnost na prvním místě.

Výplata z obou zaměstnání byla perfektní. Takže jsem byla ráda, že si s dětmi můžeme taky užívat a jezdit na výlety. Potom jsem se podívala na dvojstránku autopujcovna- milan.cz, kde jsou taky bezpečnostní opatření. A na této webové stránce jsem byla proto, protože jsem se chtěla půjčit auto, protože moje staré auto se mi rozbilo, takže jsem chtěla nějaké si jenom vypůjčit, bych mohla s dětmi jet na nějakou dovolenou. Děti miluji dovolené a výlety. Takže jsem byla velice překvapená, když mi samozřejmě auto půjčili, ale taky jsem musela dodržovat bezpečnostní opatření. A to hlavně kvůli covidu-19.

Covid byl pro mě hrůza.

A je to vzhledem k událostem, které připravily opatření a nových zařízení, které se týká jejich zákazníků a taky vozidel autopůjčovny. Ale je skvělé, že auta se všechny dezinfikují, takže se nemusím bát, že bych třeba dostala nějakou nemoc anebo zmíněný covid-19. A když už jsme u toho covidu-19, tak měli jste ho? A dodržovali jste taky nějaké bezpečnostní opatření Autopujcovna-milan? Pokud ano, tak věřím, že to nebylo vůbec lehké, protože já jsme měla covid-19 dvakrát a říkám vám, že už bych to samozřejmě zažít nikdy nechtěla. Snad už to všechno bude v pohodě.