[{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"Article","@id":"https:\/\/www.qualichem.cz\/bezpecnost-predevsim\/#Article","mainEntityOfPage":"https:\/\/www.qualichem.cz\/bezpecnost-predevsim\/","headline":"Bezpe\u010dnost p\u0159edev\u0161\u00edm","name":"Bezpe\u010dnost p\u0159edev\u0161\u00edm","description":"Taky si vzpom\u00edn\u00e1te na tu dobu, kdy je\u0161t\u011b byla v\u0161ude bezpe\u010dnostn\u00ed opat\u0159en\u00ed, a to kv\u016fli k covidu? Pokud ano, tak mi d\u00e1t jist\u011b za pravdu, \u017ee to bylo velice slo\u017eit\u00e9 a t\u011b\u017ek\u00e9 obdob\u00ed. A taky jsem kv\u016fli tomu p\u0159i\u0161la o dv\u011b zam\u011bstn\u00e1n\u00ed, proto\u017ee jsem m\u011bla hypot\u00e9ku a pak taky \u00fav\u011br, tak\u017ee jsem taky m\u011bla dv\u011b [&hellip;]","datePublished":"2022-12-31","dateModified":"2023-06-09","author":{"@type":"Person","@id":"https:\/\/www.qualichem.cz\/author\/#Person","name":"","url":"https:\/\/www.qualichem.cz\/author\/","identifier":1,"image":{"@type":"ImageObject","@id":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/383247cd769f7ac317a5bcda943ec48a3c79d996598ae4564ec21a0e178126d1?s=96&d=mm&r=g","url":"https:\/\/secure.gravatar.com\/avatar\/383247cd769f7ac317a5bcda943ec48a3c79d996598ae4564ec21a0e178126d1?s=96&d=mm&r=g","height":96,"width":96}},"publisher":{"@type":"Organization","name":"qualichem.cz","logo":{"@type":"ImageObject","@id":"\/logo.png","url":"\/logo.png","width":600,"height":60}},"image":{"@type":"ImageObject","@id":"https:\/\/www.qualichem.cz\/wp-content\/uploads\/security-869216_960_720_1.jpg","url":"https:\/\/www.qualichem.cz\/wp-content\/uploads\/security-869216_960_720_1.jpg","height":0,"width":0},"url":"https:\/\/www.qualichem.cz\/bezpecnost-predevsim\/","about":["Business"],"wordCount":426,"articleBody":"      Taky si vzpom\u00edn\u00e1te na tu dobu, kdy je\u0161t\u011b byla v\u0161ude bezpe\u010dnostn\u00ed opat\u0159en\u00ed, a to kv\u016fli k covidu? Pokud ano, tak mi d\u00e1t jist\u011b za pravdu, \u017ee to bylo velice slo\u017eit\u00e9 a t\u011b\u017ek\u00e9 obdob\u00ed. A taky jsem kv\u016fli tomu p\u0159i\u0161la o dv\u011b zam\u011bstn\u00e1n\u00ed, proto\u017ee jsem m\u011bla hypot\u00e9ku a pak taky \u00fav\u011br, tak\u017ee jsem taky m\u011bla dv\u011b zam\u011bstn\u00e1n\u00ed, abych v\u0161echno zvl\u00e1dala a taky abych jsem d\u011btem v\u00edce zabezpe\u010dila skv\u011bl\u00fd \u017eivot, abychom se nemuseli \u00fapln\u011b moc omezovat. Jenom\u017ee kv\u016fli covid a bezpe\u010dnostn\u00edmu opat\u0159en\u00ed jsem p\u0159i\u0161la o ob\u011b pr\u00e1ce. Pracovala jsem toti\u017e jako serv\u00edrka ve dvou restaurac\u00edch. A sice jsem m\u011bla m\u00e1lo voln\u00e9ho \u010dasu, ale nakonec to dopadlo tak, \u017ee jsme se s d\u011btmi alespo\u0148 m\u011bli moc dob\u0159e.V\u00fdplata z obou zam\u011bstn\u00e1n\u00ed byla perfektn\u00ed. Tak\u017ee jsem byla r\u00e1da, \u017ee si s d\u011btmi m\u016f\u017eeme taky u\u017e\u00edvat a jezdit na v\u00fdlety. Potom jsem se pod\u00edvala na dvojstr\u00e1nku autopujcovna- milan.cz, kde jsou taky bezpe\u010dnostn\u00ed opat\u0159en\u00ed. A na t\u00e9to webov\u00e9 str\u00e1nce jsem byla proto, proto\u017ee jsem se cht\u011bla p\u016fj\u010dit auto, proto\u017ee moje star\u00e9 auto se mi rozbilo, tak\u017ee jsem cht\u011bla n\u011bjak\u00e9 si jenom vyp\u016fj\u010dit, bych mohla s d\u011btmi jet na n\u011bjakou dovolenou. D\u011bti miluji dovolen\u00e9 a v\u00fdlety. Tak\u017ee jsem byla velice p\u0159ekvapen\u00e1, kdy\u017e mi samoz\u0159ejm\u011b auto p\u016fj\u010dili, ale taky jsem musela dodr\u017eovat bezpe\u010dnostn\u00ed opat\u0159en\u00ed. A to hlavn\u011b kv\u016fli covidu-19. A je to vzhledem k ud\u00e1lostem, kter\u00e9 p\u0159ipravily opat\u0159en\u00ed a nov\u00fdch za\u0159\u00edzen\u00ed, kter\u00e9 se t\u00fdk\u00e1 jejich z\u00e1kazn\u00edk\u016f a taky vozidel autop\u016fj\u010dovny. Ale je skv\u011bl\u00e9, \u017ee auta se v\u0161echny dezinfikuj\u00ed, tak\u017ee se nemus\u00edm b\u00e1t, \u017ee bych t\u0159eba dostala n\u011bjakou nemoc anebo zm\u00edn\u011bn\u00fd covid-19. A kdy\u017e u\u017e jsme u toho covidu-19, tak m\u011bli jste ho? A dodr\u017eovali jste taky n\u011bjak\u00e9 bezpe\u010dnostn\u00ed opat\u0159en\u00ed Autopujcovna-milan? Pokud ano, tak v\u011b\u0159\u00edm, \u017ee to nebylo v\u016fbec lehk\u00e9, proto\u017ee j\u00e1 jsme m\u011bla covid-19 dvakr\u00e1t a \u0159\u00edk\u00e1m v\u00e1m, \u017ee u\u017e bych to samoz\u0159ejm\u011b za\u017e\u00edt nikdy necht\u011bla. Snad u\u017e to v\u0161echno bude v pohod\u011b.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           4\/5 - (4 votes)        "},{"@context":"https:\/\/schema.org\/","@type":"BreadcrumbList","itemListElement":[{"@type":"ListItem","position":1,"name":"Bezpe\u010dnost p\u0159edev\u0161\u00edm","item":"https:\/\/www.qualichem.cz\/bezpecnost-predevsim\/#breadcrumbitem"}]}]