I Vaše zásuvky teď mohou hrát barvami!

11 Zář
2019

Francouzské produkty společnosti Schneider Electric skvěle doplní v podstatě úplně každý interiér. Od kancelářské kuchyňky až po halu Vašeho domu anebo třeba ložnici či toaletu. Vypínače, zásuvky a krycí rámečky této firmy nabízí nejrůznější designová provedení a nezapomenutelné barevné kombinace.
barevná kombinace modrá růžová.jpg
 
K dostání jsou elegantní barvy, trendy, romantické i divoké variace. Všechny styly se mezi sebou navíc dají skvěle kombinovat. Řada Unica zkrátka nemá obdoby! Kombinujte barvy i designy a přetvořte tak každý interiér podle vlastních představ. Celá řada Unica basic z Lightpark
 pokryje svými nejrůznějšími odstíny všechna přání každého zákazníka.
 
V řadě najdete klasická barevná a designová provedení. Kdo však říká, že musí být každá zásuvka a každý vypínač v domě v bílé barvě? Hravé pastelové varianty pozvednou úplně každý moderní interiér na špičku. Vyberte si přesně podle své nálady a svého stylu. Firma Schneider Electric totiž nabízí kvalitní, designové a zábavné krycí rámečky, zásuvky a vypínače.
 
Oblíbené jsou mezi zákazníky především pro svou variabilitu. Doslova můžete míchat styly mezi sebou a tvořit tak jen ty nejzajímavější kombinace. Velice vtipné a zároveň praktické jsou například zásuvky a krycí rámečky v růžové barvě, které jistě doplní efektivně každou dámskou toaletu, dětský pokojíček pro malou princeznu anebo třeba pokoj či jiné prostory stylingované do retro stylu.nejrůznější barevné kombinace.jpg
 
A přesně takto hravě můžete přistupovat ke svým interiérům i Vy. Jistě jim tak vdechnete jedinečnou duši a vytvoříte nadmíru zábavné kombinace. Anebo třeba elegantnější, luxusně vypadající kombinace, které jsou jako stvořené k důležitému obchodnímu jednání.
 
Nechte se unášet vlastní fantazií a podívejte se, jestli nabízí řada Unica i Vaši oblíbenou barvu. Vsadíme se, že ano! A co její oblíbený odstín?