Jak zachránit podnik, když na dveře klepou exekutoři?

Doba zrovna podnikání v některých oborech nepřeje, a spousta firem musí z finančních důvodů ukončit svoji činnost. Hrozí to i vám? Jenomže zahodit vše, co jste tak dlouho budovali, a do čeho jste vložili už tolik energie, se vám nejeví jako řešení, a tak začnete zjišťovat, jak tento problém řešit. Pokud však máte finanční potíže, banka vám peníze nejspíš nepůjčí. Zní to zvláštně? Ale je to tak. Banky totiž pomáhají jen těm, kdo mají. Nejedná se o žádnou vyčůranost, jsou to zkrátka pravidla, a ty se musí dodržovat. Záznam v registru, či nízký prokazatelný příjem, jsou právě těmi důvody, proč se k vám banka obrátí zády. Dá se hledat i jiné řešení? Ale jistě. Nebankovní hypotéka. O co se jedná?

kufr s penězi

Co je nebankovní hypotéka?

Nebankovní hypotéka je druh úvěru, který poskytují jiné společnosti, než ty bankovní. Nejedná se o žádný hazard, jelikož tyto společnosti mají povolení poskytovat úvěry, které jim udělila Česká národní banka ve spolupráci se státem. Hypotéky poskytované nebankovní společností jsou pak mnohdy velmi podobné těm bankovním, avšak s rozdílem, že na ně dosáhne větší procento lidí. Pro podnikatele pak nabízejí variantu americké hypotéky, kterou lze využít na cokoliv, tedy třeba vyplacení se z exekuce, a to ve formě hypotéky bez registru Americka-nebankovni-hypoteka.cz, či hypotéky bez dokládání příjmů.

vysmátý podnikatel

Jak to funguje?

Jak už bylo zmíněno výše, tyto hypotéky fungují na podobném principu, jako ty bankovní. Nízká úroková sazba, spolu s možností splácení až na třicet let, v závislosti na vašem věku. K získání hypotéky obvykle stačí vyplnit krátký formulář, a doložit jej fotografiemi nemovitosti, kterou se hodláte zaručit. Brzy se vám někdo ozve, aby s vámi probral detaily, a navrhl vám hypotéku na míru, tak aby vyhovovala právě vám. Půjčit si pak můžete až 70% odhadní ceny vaší nemovitosti, kterou na vlastní náklady zjistí právě nebankovní společnost. Na rozdíl od banky se zde nemusíte obávat náročného papírování, ani dlouhého čekání. Peníze získáte rychle, a bez potíží.