Jaká móda přijde

Někdy mi na dnešní módou zůstává rozum stát. Když se kolem sebe rozhlédnu ať už venku při procházce, nebo například v nákupním centru, ale je jedno kdekoliv, tak vidím mladé slečny, které vypadají vzhledové krásně. Určitě je v módě nosit krátké triko, které se jmenuje croptop, takže vám jde vidět holé bříško, kalhoty do zvonu, tepláky, kraťasy, sukně nebo vysoké rifle taky nevyšli z módy. Přesně na opak, poslední dobou jsou to velmi žádané věci a obchody jsou jimi pohlceni. 

ženy

Holkám to hrozně sluší, jsou jak už sportovně, ležérně nebo elegantně oblečené. Takže můžeme říct, že tohle oblečení můžeme nosit opravdu kdykoliv a dokonce kdekoli. Taky jako doplněk jsou bílé boty a malá kabelka do které se vejdou ty nejdůležitější věci jako je určitě mobil, bez toho ani ránu a peněženka, ale vejde se i více věcí. Přeci jen ženy jsou hodně v tomhle vynalézavé. 

makeup

V módě je i styl líčení a make-up. S každou dobou se mění a je jiný. Já jsem ročník 94 a pamatuji si jak bylo v módě úzké obočí, které bylo opravdu hodně úzké. Ženy ho vytrhali do úzké linie, některé si jej nechali dokonce vytetovat a nebo si ho jednoduše oholili a jen domalovali. Teď je zase obočí úplně jiné. Ženy ho nosí husté v různých tvarech a dokonce i barvách. Některé chtějí splynout s davem a další vymýšlejí něco extravagantního. Ale proč ne. To samé s malování očí. Kouřové stíny jsou opět hitem a nosí je čím dál tím víc žen. Pokud vás trápí řasy, tak nemusí. Máte mnoho způsobů jak dodat svým očím pořádným boom. Řasy si můžete nechat nalepit. A pak jen celou svoji krásu podtrhnete výraznou rtěnkou. 

Někdy si říkám, že to některé holky přehánějí. A kolikrát jsem v šoku, když zjistím, že například dané osobě je 13-14 let a rozhodně díky make-upu vypadají na sexy 20cítky. Jak říkám doba se mění a my se hodně měníme s ní. Ale myslíte že k lepšímu?