Jedinečná zábava na svatbu?

Svatba je bezesporu jeden z nejkrásnějších dní v našem životě. Chystáte i vy tu svou, nebo snad organizujete svatbu pro někoho jiného? Pak určitě hledáte vhodný program, aby byla svatba opravdu nezapomenutelná. Jednou z možností, jak pobavit svatební hosty, je vybrat zábavu, která zaujme a pobaví všechny. Nic vás nenapadá? Vyzkoušejte netradiční možnost zábavy pro všechny věkové kategorie, a tím je kouzelník na svatbu.

kouzelník karty

Jaké pocity ve vás toto slovní spojení vyvolává? Kouzelník dávno není jen zábava pro malé děti, ale jde o kultivovanou zábavu pro všechny. Společně vymyslíme program na předem určenou dobu, většinou jde o zhruba jeden a půl hodiny. Záleží jen na vás, co přesně od programu očekáváte.

Svatební den je především o nevěstě a ženichovi, proto jako první přichází na řadu představení s novomanželi, a doprovodný program před publikem, které tvoří hosté. Během doby vyhrazené pro program lze využít čas ke kouzlení mezi svatebčany. To probíhá tak, že jednoduše chodím mezi hosty, a předvádím jim drobnější kouzla pro pobavení.

Kouzelník svá kouzla sice neprozrazuje, ale i tak dokáže pobavit všechny hosty na oslavě. Zaručuji vám profesionalitu a slušní vystupování. V mém repertoáru je mnoho kouzel, která mám pečlivě natrénována, takže určitě nedojde k nějakému nepříjemnému zážitku. Vždy se snažím vybrat takové triky, aby si každý přišel na své. Někoho baví hledání věcí, jiného zase jejich mizení. To všechno vám dokážu ukázat. Pobavení na 1,5 hodiny zahrnuje mnoho rozličných triků, http://www.albatrosmedia.cz/tituly/8486970/1001-tipu-a-triku-pro-php/ na které hned tak nezapomenete.

kouzelnický trik

Využití potenciál své svatby, a zvolte jako součást programu právě kouzla. Ta vždy přitahovala pozornost, a na vaší svatbě tomu nebude jinak. Jde o vítané zpestření celého svatebního dne. Jestli plánujete větší svatbu, která se protáhne až do pozdních hodin, určitě je dobré zábavu nepodceňovat, ale udržet ji co nejdéle. A s tím vám ochotně pomůžu já. Je ale třeba si zavčas rezervovat termín, svatební sezona je v plném proudu.