K dokonalé péči o bazén potřebujete pomocníky

Postarat se dobře o celé bazénové zařízení není zrovna jednoduché, ale kvalitní a spolehlivé přípravků bazénové chemie Vám mohou tento úkol hodně usnadnit. Jak dobře víte, základem péče o bazénovou vodu je dostatek dezinfekce, tedy aktivního chloru, který zbavuje bazénovou vodu mikrobů a bakterií a tím ji chrání před vznikem řas. Tento přípravek je nutné dodávat opravdu pravidelně. Ovšem může se stát, že jednou zapomenete, nebo přijdou velká vedra a Vy najednou zjistíte nedostatek dezinfekce v bazénové vodě a potřebujete její obsah ve vodě okamžitě navýšit. Není nic jednoduššího než sáhnout po tom správném přípravku, který je bezpochyby chlor šok https://www.chlorito.cz/chlor-sok.

děti

Chlor šok je přípravek bazénové chemie, který je určený, jak již jeho název napovídá, k tak zvané šokové terapii bazénové vody. Jde o přípravek, který okamžitě navýší obsah dezinfekce v bazénové vodě a ochrání ji tak před mikroby a řasami. Tohoto skvělého pomocníka je dobé mít vždy při ruce, právě pro takové případy, které mohou nastat nejen Vaším opomenutím, ale jak již bylo řečeno i vlivem počasí a teplotou vody v bazénu. Jeho dávkování je opravdu jednoduché. Stačí jen požadovanou dávku rozmíchat v menším obsahu vody a vlít do bazénu a za pomocí filtrace se dostane do celého obsahu bazénového zařízení. Lze jej používat nejen k šokové terapii vody, ale také preventivně při každé kontrole bazénové vody.

potápění

Nezapomeňte ovšem, že kvalita vody nezávisí pouze na dostatečné dezinfekci, ale také na hodnotách PH vody, které je nutné pravidelně kontrolovat a srovnávat do správné výšky. K tomu Vám poslouží spolehlivé testery. Také využijte při péči o celé bazénové zařízení pomocníky z příslušenství k bazénu, kteří Vám také hodně usnadní péči a ušetří Vám spoustu času a námahy a Vy si budete moci užívat koupání bez starostí.