Moderní a praktická koupelna

Moderní technologie již pronikla i do intimnějších míst našeho bydlení. Koupelnu si zařizujeme hlavně podle volného prostoru. Někde je dostatečně velký, že si můžeme zde dovolit prakticky cokoliv, ovšem někde si pohráváme doslova s milimetry volného prostoru. Otázkou je pak, zdali bude vhodnější vana nebo sprchový kout. V každém případě se neobejdeme bez dobře zvolené a odolné sanity. Stále vévodí keramika, smaltová ocel nebo akrylát. U sprchových koutů se dbá na jejich praktičnost a tudíž snadný přístup a také jeho uzavření. Variant se nabízí opravdu mnoho, ale nejvíce vévodí skla s úpravou proti usazování vodního kamene.
kytka u vany

Koupelnový nábytek

Dříve nebylo moc běžné, že by byl k vidění v tomto prostoru nějaký nábytek, pouze dostupné poličky nebo skříňky. Výhodou jsou velké koupelny, které si mohou dovolit různé úložné prostory, ale i například tmavší odstíny designu. V dnešní době není žádný problém si zakoupit ucelenou koncepci, která skutečně umožní vše sladit do harmonického celku.
závěs u vany
V podstatě materiál, z kterého se vyrábí koupelnový nábytek, je naprosto perfektně připravený na vlhké prostředí. Samozřejmě ještě design koupelny zvýrazníme kvalitním osvětlením. Také není problém zde umístit různá svítidla včetně osvětleného zrcadla. Technologie LED umožňuje doslova kouzlení se světlem. Můžeme si nainstalovat a zprovoznit různé podoby a ty pak i vkusně zakomponovat do poliček a skříněk.
zrcadlo nad umyvadlem

Vytápění

Úplně asi největší popularitu získalo vytápění koupelen v podobě podlahové instalace. Je pravdou, že je příjemné stát na zemi, která vydává teplo, než na studené dlažbě. Ovšem ne každý si toto může dovolit nebo nemá vůbec tyto možnosti zavedení, hlavně v pronájmu. Tudíž nejčastější je radiátorové vytápění nebo dalším vhodným tepelným zdrojem je topidlo na základě infračerveného záření, kde jsou v nabídce buď stropní infrazářiče, nebo estetické panely. Opět zde bude rozhodující volný prostor a naše představa.