Naplánujte párty snů!

Koho by nepotěšila narozeninová oslava, kterou vaši blízcí připraví jen pro vás? Jistě každého z nás. Pokud jste se rozhodli připravit pro vaši milovanou osobu či kamaráda právě toto překvapení, je hned několik věcí, které je nutné dobré zvážit a na které si dát pozor.

připitek na oslavě

Vhodné prostory

Jestliže hodláte pozvat pouze malou skupinu lidí, pak bude naprosto dostačují byt, dům či zahrada někoho z váš. Na druhou stranu, jestliže chystáte opravdu velkolepou párty, na které bude spoustu lidí, je lepší pronajmout pro tuto příležitost speciální prostory. Vhodné mohou být například prostory některých hotelů, které jsou pro tyto akce speciálně uzpůsobeny. Velkolepá oslava se může uspořádat rovněž v tělocvičně či restauraci.

Pronajaté prostory, jež jsou pro oslavy a akce přizpůsobeny také eliminují riziko konfliktu se sousedy. Rozčílení sousedé ve večerních hodinách mohou celou akci naprosto pokazit, z tohoto důvodu je vhodné pro oslavu zvolit jiné než obytné prostory.

Nezapomeňte na odvoz

Ke každé párty je nutné zařídit také řidiče, který poskytne hostům odvoz zpět domů. Návštěvníci vaší oslavy si tak bezstarostně mohou dopřát alkoholické nápoje, aniž by se museli stresovat, jak se dostanou domů.

Jedna z variant je obstarat řidiče s autem, který bude vaše hosty rozvážet domů. Sehnat takového člověka může být však někdy poněkud složité. Odvoz osob je v těchto případech rovněž velice zdlouhavý a nevýhodou je, že na místě oslavy zůstanou automobily vašich návštěvníků. Následující den je tedy nutné, aby se hosté opět dopravili na místo a svá vozidla si odvezli domů.

řidič automobilu

Skvělou variantou a elegantním řešením této situace, jež vám ušetří spoustu starostí, je drink taxi Convoy. V rámci této služby se domů dopravíte vlastním vozem, který bude řídit řidič z taxi služby. Domů se tak bezpečně dostanou jak vaši hosté, tak jejich vozidla.