Nejlepší jídlo na hubnutí

Zdravé hubnutí s rozumem.

Téměř ze všech časopisů na nás útočí velmi štíhlé modelky, které zdravě zrovna nevypadají. To, že jste obézní, neznamená, že jste zdraví, ale stejně tak, nezdravě štíhlí lidé mohou trpět různými zdravotními problémy. Co je tedy správně? Na to by si měl každý odpovědět sám. Nemá smysl někomu něco nutit, když se mu nechce dělat jakoukoliv změnu. Přemýšlejte alespoň o tom, co můžete pro sebe udělat, abyste byli zdravější a spokojenější. Jakmile totiž budete sami se sebou spokojeni, tělo s vámi začne spolupracovat a co vám dosud „nešlo“, půjde jaksi „samo“.

Jestliže máte nadváhu, máte s největší pravděpodobností už i nějaké zdravotní potíže. Zhoršené dýchání, zvláště při chůzi do kopce, takže se zadýcháváte. Bolí vás klouby? Není se věru čemu divit, když nosí spoustu kilogramů navíc a klouby jsou tak neúměrně zatěžovány, stejně jako srdce, které musí pumpovat o to více, aby krevní oběh dobře fungoval.

nemocné srdce

Nejlepší jídlo v prášku goodly.cz

Možná jste cosi zaslechli o fitness výživě, ale nevěříte tomu. Máte za to, že to musí být strava bez chuti, která nemůže ani zasytit. To je velký omyl a fáma, která se táhne úplně zbytečně. Právě fitness výživa je dokonale vyvážená, jelikož je i navržena odborníky na výživu. Obsahuje totiž nezbytné složky ve vyváženém poměru, které my v běžné stravě nekonzumujeme. Jednou máme málo bílkovin, jindy více tuků atp.

hubnutí s rozumem

Kdežto fitness stravování je plnohodnotná náhrada našeho denního jídelníčku s tím, že jsou v ní zastoupeny všechny bílkoviny, sacharidy ale i z d r a v é tuky včetně tolik potřebné čekankové vlákniny.

Obsahuje vysoký podíl proteinů, které právě budují naši svalovou hmotu. Zvýšený přísun proteinů pro náš organismus je výzvou k tomu, že tělo si právě sahá pro energii do tukových zásob, kterých se potřebujeme zbavovat. Kdežto, když máte nízký podíl bílkovin ve stravě, tělo si energii odebírá ze svalové hmoty, což je nežádoucí.