Objevte tajemství internetu

Celosvětová sít je opravdu fenoménem, který nemá obdoby. Díky ní můžete najít prakticky cokoliv budete potřebovat, třeba k práci nebo ke studiu. Na internetu je také spousta zábavy a samozřejmě i možností, jak komunikovat s ostatními uživateli. Už dávno nejsme odkázání pouze na pochybné chaty nebo speciální program. Dnes se komunikuje na internetu hlavně prostřednictvím sociálních sítí. I když je tedy internet skutečně bohatý, nejspíše znáte jen jeho menší část. Ta větší se nachází pod povrchem a nabízí další, mnohem temnější obsah. I z toho důvodu byste si měli jeho procházením dávat větší pozor, nikdy nevíte, na co můžete narazit.
jedničky a nuly
–        K tomu, abyste se pohybovali po standardním internetu, potřebujete klasický prohlížeč, se kterým je hračka pracovat. Ovšem, pokud se chcete ponořit hlouběji až do dark webu, budete potřebovat speciální prohlížeč, se kterým není tak jednoduché pracovat. A to i v současnosti, kdy už je pro běžné uživatele poměrně dobře upraven a je už nepoměrně intuitivnější, než býval v minulosti.
–        V této části internetu můžete nalézt stránky s obsahem, který není za běžných podmínek na normálním internetu reálné vyhledat, hlavně tedy z důvodu, že se jedná o nelegální stránky, které obsahují rozličné věci. Někde se nabízí zbraně, jinde zase drogy. Existují i weby, kde naleznete bohatou nabídku dětské pornografie.
anonymní hacker
–        V případě, že si myslíte, že pouhé procházení těchto stránek není nelegální, tak jste vedle.  I z pouhého přihlášení můžete mít problémy. Samozřejmě, že pokud někde najedete, zjistíte, že se jedná o na první pohled nelegální obsah a vy hned pak přejdete jinam, nikdo vás kvůli tomu popotahovat nebude. Ale pozor byste si měli dávat každopádně.
–        Věděli jste, že strašidelná a různě zvrácená videa, která se dají dohledat i na běžném internetu, pocházejí z devadesáti procent právě z dark webu? Je totiž snadnější je tam dlouhodobě udržet bez toho, aniž by jejich tvůrce/majitel byl nucen většinu z nich vymazat.