Oblečte družičky podle vašich představ

Každá žena má svoje představy o tom, jak by měl vypadat její vysněný svatební den. Ať už je to výběr prstenů, termínu, květin a šatů pro sebe či partnera, neměla by zapomenout také na sjednocené šaty pro družičky, které nevěstu doprovázejí k oddávajícímu a také jsou jejími společnicemi na svatebních fotografiích. Právě proto je důležité zvážit, jejich sjednocený outfit, ať už se jedná o jednu, nebo více družiček. O to více totiž vyniknou šaty nevěsty, a to je přece váš záměr!
Malá družička sedící na zemi v záplavě tylových šatů
Nepůsobí totiž příliš efektně když každá družička přijde v jiném typu, a dokonce i v jiném odstínu barvy šatů.
Právě pro tyto účely najdete na našich stránkách řadu modelů pro nejmenší, ale i ty “velké” družičky. Jsou to šaty, která vzešly z francouzsko-pražské návrhářské dílny a které okouzlí všechny dívky od nejmladšího věku, až po ty dospělé. Modely jsou šité ze saténu, u živůtků je použito v mnoha případech použito praktické šněrování, takže padne všem velikostem. Na ozdobu bylo využito spoustu korálků, luxusních blýskavých kamínků, perliček a zajímavým efektem jsou kontrastní barevné pásky, jež jsou velmi efektní ve společnosti základní bílé, nebo smetanové barvy šatů. V případě chladnějšího počasí je zde možnost doplnění šatů krajkovým, nebo saténovým bolerkem s dlouhým rukávkem. Kromě této nabídky zde naleznete také látkové kytičky do vlasů v pastelových tónech modré, růžové a klasické bílé barvy.
Nevěsta sedící na lavičce

Šaty pro družičky můžete vyzkoušet přímo v našem pražském salonu, kde je nejenom možnost jejich zakoupení, ale také jejich zápůjčka. Pokud si z naší nabídky nevyberete, rádi ušijeme šaty podle vašich představ tak, aby váš velký den byl vyladěný skutečně do posledního detailu. Přijďte se poradit s našimi školenými asistentkami, které se ztotožní s vašimi představami a budou vám plně k dispozici. My doladíme Vaši svatbu k dokonalosti!