Odmítnutí v bance nemusí nutně znamenat „oprátku“

Cítíte se jako podvedení nebo zrazeni, když odcházíte z vaší milované banky, která vám ovšem nyní nechce schválit úvěr? Ten, na který jste měli nárok, když jste u nich klientem dlouhá léta? I takové věci se stávají a proč to bereme tak s klidem, když vy jste naštvaní a rozpálení do běla? Inu protože víme, že jsou i jiné možnosti, takže se hned nemusíme chodit „věšet“, ale jen prostě jednoduše a bez starostí zvolíme některou z jiných oblastí půjček a úvěrů.

Vyřešit vaše soukromé problémy může nebankovní hypotéka.

mince, čas

Je opravdu nemilé, když od nás dá banka ruce pryč, ale to se občas stává. Proč jste do toho spadli zrovna vy? Možná vám řekli už v bance některý z důvodů. Máte nízké příjmy? Nedostatečně hodnotnou nemovitost? Za nejčastějším neúspěchem bývá záznam v registru dlužníků. Ani o něm nevíte? Nikdo vás neinformoval, že ho vlastně máte? Může se zjevit z čista jasna, většinou k tomu postačí nějaká opožděná platba nebo nezaplacená splátka, úhrada faktury, paušálu za telefon, inkasa, jiné půjčky a tak podobně.

V případě nebankovní hypotéky můžete očekávat podobné podmínky, jako mají banky. Je samozřejmostí, že budete i v tomto případě ručit nemovitostí. Takže dáte do zástavy byt, dům nebo třeba pozemek. Doba splatnosti se může pohybovat od jednoho roku až po dlouhých třicet let.

platební karty

To, že máte záznam není až tak vážná věc. Většinou se do registrů nahlíží proto, aby společnosti věděly, jak moc máte velký problém. Pokud jste hodně zadlužení, pomohou vám vymanit se z dluhů, provedou konsolidaci neboli sloučení půjček do jedné splátky, abyste platili celkově menší částku. Jakmile vám pomohou, tak už se můžete soustředit jen na to, abyste dokázali i nadále splácet.

Jinak s penězi můžete samozřejmě naložit podle svého vlastního uvážení. Můžete s nimi zaplatit dluhy a exekuce nebo naopak investovat, pořídit si něco nového do bydlení, nebo zvolit rekonstrukci.

Dokonce v některých případech můžete ručit nemovitostí třetí osoby. Vše se dá vyřídit online a velice jednoduchým způsobem.