Philips hue, novinka, která osloví

Osvětlení je součástí každé domácnosti. Podle statistiky se zhruba podílí 15 – 20 % na spotřebě elektřiny. Když se na to podíváme tímto pohledem, tak bychom měli uznat, že bude nejvhodnější vyhledat co nejúspornější technologii. Těch možností se nabízí ihned několik. Vybírat lze mezi LED a halogenovými žárovkami nebo kompaktními zářivkami. Je tak velký výběr a mnoho možností. Velmi horkou novinkou a velkým hitem jsou žárovky https://www.lightpark.cz/philips-hue/, které jsou nejen úsporné vůči našemu rozpočtu, ale také se dají krásně ovládat.
Dům Uvnitř

Komfort v ovládání světla

Na ovládání běžného denního svitu jsme dost krátcí, ale ovládat světlo, které máme nainstalované doma a to pouhou elektronikou, to není žádný problém. To totiž zvládne i malé dítě. Technologie LED osvětlení nabízí skutečně skvělé řešení k vytvoření příjemné světelné pohody. Jen tak po náročném dni si sednete na pohovku a už se vám vůbec nechce vstávat. Již dříve byla na trh uváděná svítidla, že světlo reaguje na potlesk do dlaní, ale tohle je ještě o kousek dál. Světlo se dá ovládat na dálku přes elektronické zařízení. Tudíž vůbec není nutno, abyste byli přítomni v bytě, a zvládnete si hrát se svým světlem ve vlastním domě. To má samozřejmě velkou výhodu, když jste například na dovolené a můžete takto světlo ovládat, pak těžko někdo uvěří, že zde nikdo není.
Mobilní Telefon Smartphone

Chytré žárovky

Takže jsme se dostali ještě o úroveň výše, než je pouhé stmívání světla. Jedná se o LED žárovky, které jsou doplněné elektronikou a ta je právě možná ovládat přes mobilní telefon nebo tablet na dálku. Kromě klasického zapínání a vypínání, což zvládáme v pohodě ručně skrze vypínač, dokážou svítit v různých barvách, některé provoní byt nebo pustí i hudbu. Dokonce jsou schopné ohlídat kvalitu vzduchu a upozorní na možnost rychlé výměny vzduchu v místnosti.
Obytný Interiér
Že to vypadá jako z nadpřirozena? Ano je to totiž nepřirozené, ale pokrok se zastavit nedá. Navíc znáte to, věčně kladenou otázku, zdali jste při odchodu zhasli? Není třeba ji řešit, zkrátka světlo na dálku vypneme a je to.