Plánování svatby od A do Z


Každý pár má svou jedinečnou svatbu, kterou u je ale nutné předem připravit. Některé páry chtějí obrovskou svatbu, kterou je potřeba zařídit ve spolupráci se svatební koordinátorkou. Ta dokáže sehnat i to, co vy byste nejspíš sehnat nedokázali. I proto s nimi mnoho párů spolupracuje. Za jejich služby se vyplatí si připlatit. Pokud toužíte po obyčejné svatbě, možná si ji zvládnete naplánovat sami. I tak toho bude celkem dost, co budete do termínu muset stihnout.

jednoduché oznámení

Prvně na matriku
Už tušíte kde by se vaše svatba měla odehrávat? Dříve byly v kurzu hrady a zámky, ale to se změnilo. Nyní se většina svateb odehrává v zahradních sálech a stodolách. Obojí má nezaměnitelnou atmosféru, na kterou budete vzpomínat ještě dlouho poté. Na popularitě si získávají i stany, ve kterých může též svatba vypadat krásně. Vaše vysněné svatební místo byste si měli zarezervovat co nejdříve, protože mnohým dodavatelům a poskytovatelům služeb se plní termíny už teď, a tak se může stát, že u někoho už moc na výběr nebude. Termín a místo svatby vám musí potvrdit matrika, a pokud už máte termín a místo domluvené, můžete se vydat dál.

klasické oznámení

Jestli se nebudete brát za týden, máte zhruba rok času. Za tu dobu si stihnete vybrat prsteny i šaty, výzdobu, občerstvení i zábavu. Zapomínat byste neměli ani na oznámení. Můžete si vybrat třeba jednoduché svatební oznámení, kterým svoje blízké na svatbu pozvete. I dnes se oznámení dává v tištěné podobě, protože lidem zůstává na památku. Můžete si objednat i velmi moderní oznámení z plexiskla, které působí opravdu luxusně.

Oznámení může vypadat krásně i když nebude přizdobené a přeplácané. Stačí na něj natisknout jen údaj o místu a datu svatby a třeba jen nějaký malý ornament. Společně vybereme oznámení podle vašeho vkusu a uděláme maximum pro to, abyste ho měli v ruce co nejdříve.