Podcasty v mobilu

Já osobně bych se bez mobilního telefonu už vůbec ne obešla. Mobilní telefon je zároveň i můj nejlepší kamarád, protože v mobilním telefonu mám různé čtečky, kde taky velice ráda čtu různé knihy. A taky čtete někdy knihy přes čtečky? Já mám sice obyčejnou čtečku. A taky mám doma DVD, kde poslouchám taky různé podcasty, ale řeknu vám, že mobilnímu telefonu se opravdu vůbec nic nevyrovná. A taky bez mobilního telefonu nechodím ani ven, a to ani nesportuji, protože když jdu sportovat, tak většinou běhám a to poslouchám u toho muziku. Pořídila jsem si k mobilnímu telefonu taková ta malá sluchátka, kterým se říká pecky.

I podcasty jsou pěkné.

A dám je do uší a spáruji si je s mobilním telefonem. A takže je opravdu prima, že můžu sportovat a u toho poslouchat taky oblíbenou hudbu. Líbí se mi hip hop a taky RnB. A poslouchám to opravdu každý den a taky se tím díky tomu učím angličtinu, protože ráda poslouchám hudbu v angličtině, kterou si potom také doma občas překládám do češtiny. Překládám si to tak, že si dám do mobilního telefonu vyhledávač překladač, který mi potom během pár sekund přeloží opravdu celou skladbu. Je to prima a je to kvalitní. Dokonce i můj syn, kterému je šest let se učí díky mobilnímu telefonu italsky a taky francouzsky.

I děti chtějí mobil.

Poslouchá italské a francouzské pohádky přes mobilní telefon a také k tomu používá sluchátka. Já sama jsem byla velice překvapená, když tohle syna bavilo a řekl, že ho to baví a že tohle chce dělat. Dokonce jsem synovi vyhledala tady u nás ve městě kroužek italštiny, kam syn opravdu moc rád chodí a taky tam s dětmi si stahuje různé italské pohádky do svých mobilních telefonů. A je opravdu prima, pokud dítě umí zacházet s mobilním telefonem, jistě se to bude hodit. Já sama jsem potom měla velký problém se s mobilem naučit pořádně zacházet, aniž bych ho potom asi pětkrát nerozbila. Věřte mi, někdy mi bylo úplně trapně.