Splňte si své přání a to bez čekání a zbytečných průtahů

Ano, uvedené požadavky jsou splnitelné. Uvažujete moudře, nejde jen o to, že mimo město budete mít větší klid, že budete blízko přírody, že si můžete v novém bydlišti na zahradě něco vypěstovat, ale tímto rozhodnutím zhodnotíte své finance a vlastně myslíte i na budoucnost. Mohli byste samozřejmě mnoho let šetřit a potom si koupit pozemek a na něm postavit nový dům. Mezitím, ale uběhne spousta času a za ty roky strávené poctivým šetřením už nemusíte sehnat pozemek v krásném místě, s dobrou dostupností.
Hypotéka na dům
Takový nápad již mělo bohužel hodně lidí, vidíte to všude ve svém okolí ve volných lokalitách, kde v poslední době vyrostlo plno nových domů. Dalším faktorem je, že bohužel peníze neustále ztrácejí svou hodnotu. Tato informace se v našich médiích přestala objevovat, proč? To nikdo asi neví, nebo možná ví? Každopádně podle údajů odborníků za poslední dvě desetiletí hodnota peněz poklesla o polovinu. Takže peníze ztrácejí svou hodnotu a nám občanům se díky tomu snižuje naše kupní síla. Za tu samou finanční částku koupíme každý rok méně a méně, a platy rostou jen někde. A to je spojené také i se zvyšováním poplatků v nájemních bytech a s rostoucími cenami energií, které používáme, jako je plyn a elektřina.
Hodnota peněz klesá
Je tedy asi chybou šetřit a odkládat možnou koupi pozemku na dům, řešením je zde využít nebankovní hypotéky bez registru. Ano skutečně, mohou být bez registru. U nebankovních hypoték se vyhnete zjišťováním, zda máte exekuci nebo jste dlužníkem, zda máte záznam v rejstříku neplatičů, u bankovních domů by to byly negativní informace pro možnost uzavření smlouvy o hypotéce. Ale nebankovním společnostem stačí zjištění, že jste schopni svou hypotéku splácet. A nikoho zde nezajímá, na co konkrétně finance potřebujete, stačí opět jen zjištění, že můžete i z nižšího příjmu provádět platbu.