Úniková hra, to je ta pravá zábava

Každý, kdo nechce celý den proležet pouze na svém gauči v obýváku, by měl vyzkoušet hru plnou akce a nejrůznějších hádanek. Úniková hra Kutná Hora, Vám nabídne spoustu zábavy a to jak pro nejmenší, tak i pro dospělé.

Vezměte partu přátel či rodinu a nechte se vtáhnout do děje, který Vás pohltí. V této hře bude zapotřebí zapojit mozkové závity, sportovní nasazení, ale také logické myšlení. Proto nezáleží na tom, zda jste vrcholoví sportovec, nebo knihomol, v této hře, má každý z Vás své speciální zastoupení. Hra skrývá nespočet nástrah, hlavolamů a překážek, které se společně jako tým snažíte rozluštit, abyste se dostali do zdárného konce. Bude tedy jen na Vás, jakou taktiku zvolíte, zda umíte pracovat, jako tým, nebo zda budete postupovat každý jiným způsobem.

hra

Hru je možné hrát od 2 do 5 osob, s tím, že si vyberete, jaký příběh zrovna chcete. V průměru hra zabere zhruba 75 minut s tím, že je možné jí vyřešit i dříve, bude však záležet na vaší šikovnosti. Velkou výhodou je také pořádání teambuildingu, či firemních akcích, na kterých se stmelí kolektiv firmy a logické uvažování, které můžete využít i v pracovním procesu. Přece jenom je vždy dobré, když se lidí z práce potkají i mimo pracovní prostředí, nejen, že se stmelí a otuží kolektiv, ale prolomí se také ledy a napětí, které může mezi kolegy panovat. Samozřejmostí je, že můžete tuto hru darovat i k narozeninám, či jinému důležitému dni v podobě dárkového poukazu. Čas si poté určíte dle sebe, kdy zrovna budete mít volno.

hra 2

Proto neváhejte a zkuste navrhnout vaší rodině, přátelům, či šéfovi, tuto zábavnou hru. Určitě nebudete litovat a zažijete nespočet překážek, hlavolamů a dalších nástrah, které díky společným silám vyřešíte. Bezpochyby se Vám hra zalíbí natolik, že jí budete chtít hrát i v budoucnosti a určitě jí doporučíte i svým kamarádům.