Usnadněte si život!

Čtečka knih
Jako první se zmíníme o čtečce. Pokud jste zastánci papírových knih, a ne těch digitálních, tak Vás naprosto chápeme. Je to krásný pocit držet v ruce výtisk knihy, cítit její vůni a prostě v ní listovat, ale ne vždy jsou knížky praktické. Například při cestování je čtečka lepší volbou – nezabírá tolik místa a není tak těžká, tudíž Vám poděkují třeba i Vaše záda. Netýká se to pouze cestování, ale i třeba běžné cesty do školy nebo zaměstnání, kdy máte tašku plnou věcí a kniha se Vám prostě nechce tahat.
chytré hodinky
Menstruační kalíšek
Teď zabrousíme spíše do vychytávek pro dámské pohlaví. Pokud máte tendenci se při menstruaci neustále kontrolovat, jestli je všechno v pořádku, tak u kalíšku se Vám to nestane. Má mnoho výhod a ty si hned zmíníme! Za prvé díky němu ušetříte velkou část peněz. Samotný stojí od tři sta korun do pěti set a doporučená doba pro používání je přibližně pět let. Což je velmi výhodné, na rozdíl od tamponů, které stojí šedesát korun a možná i více. A za druhé je to jedno z nejvíce ekologických řešení – není z něj zbytečný odpad. A co se týče výdrže kalíšku, tak záleží na velikosti, kterou si zakoupíte. O správném výběru velikosti se dozvíte na internetových stránkách. Při správném výběru Vám bude stačit ho vyměňovat ráno a večer.
Chytré hodinky
I právě ty Vám můžou zjednodušit den! Pokud jste si vždy při nějaké sportovní aktivitě zapínali aplikace na měření na Vaše telefonu, tak teď už nemusíte. Chytré hodinky Vám telefon nahradí a nebudete se muset bát, že třeba při lyžování na něj spadnete a rozbijete ho. Mají mnoho dalších užitečných funkcí – měření kroků, tepové frekvence, stopky, časovače apod. No zkrátka Vám tak trochu nahradí mobilní zařízení.
čtečka knih
Bezdrátová sluchátka
V dnešní době potkáte mnoho lidí a ani o nich nevíte, že poslouchají hudbu, protože mají bezdrátová sluchátka, a tudíž žádné dráty a kabely. Určitě znáte ten pocit, když jedete městskou dopravou, táhnete spoustu věcí a k tomu jste ještě nabalení do mikiny nebo bundy a jako bonus se zamotáte do sluchátek. No, je to velmi nepříjemné. Toto se Vás už s bezdrátovými nestane a je už jenom na Vás, zda si vyberete špuntová sluchátka nebo ta přes hlavu.