Zdravý životní styl

Máte zaběhnutý svůj životní styl neboli lifestyle? Já si myslím, že je opravdu mnoho lidí, kteří mají zažitý svůj lifestyle ke svému životu. A taky si myslím, že určitě každá žena anebo každá rodina už mají zajetý svůj standard. Já jsem třeba taková, že mám ráda sportovní a lifestyle styly. Taky moc ráda právě díky tomu sportuji a taky čtu odborné časopisy, které se věnují zdravé výživě a taky sportu. Sice nejsem ten typ člověka, co stále držím, jaké diety, to vůbec ne. Většinou jsem taková, že si taky občas pochutnám na nějakému sladkém jídle. Nicméně ale nemám ho opravdu denně. To vůbec ne. Já na to sladké ani nejsem zvyklá. A musím říct, že kdyby můj lifestyle byl takový, že bych se cpala pouze sladkým jídlem, tak určitě brzo nepojedu dveřmi.

Ráda jím zdravě.

Mám bohužel velmi pomalý metabolismus, takže je jasné, že bych přibrala opravdu rychle a bez kompromisů. A skoro jako dítě jsem byla docela obézní. Takže jsem ráda, že mi maminka později změnila můj životní lifestyle a taky vyživovací styl. Moje maminka mi začala vařit zdravě.  Jako dítě jsem to neměla ráda, ale nyní v dospělosti mamince za to velmi děkuji.

Moc ráda nakupuji.

Možná právě díky mamince a jejímu nápadu na životní lifestyle děkuji, že vypadám taková, jaká jsem nyní. Takže docela to se mnou ujde. Sama se sebou jsem docela spokojená. I když samozřejmě jsou nějaké chybičky, ale dá se to docela snést. Takže si myslím, že pokud člověk žije zdravý a vyvážený lifestyle, tak je jistě sám se sebou spokojený. Pokud by nebyl, tak si myslím, že by to ještě moc rád a rychle změnil. Ovšem tady záleží na každém. Někdo se prostě nějaké změny raději vzdá, protože s emu do změny nechce. A já se ale někdy ani nedivím. Když je někdo zvyklý, že sní denně celou čokoládu a vypije litr coly, tak je jasné, že změna mu půjde hodně těžko. Závislost na cukru je hodně silná, takže změnit lifestyle je potom docela hodně těžké.