Zkuste hypotéku bez registru

Je samozřejmé, že nejlepšími penězi jsou ty, které nám patří. Protože s těmi si můžeme dělat všechno, co se nám jenom zlíbí, a ať je použijeme k čemukoliv, nemusíme se za to zodpovídat.
Ovšem většina peněz, které na světě jsou, naše není. Ať se nám to líbí nebo ne, patří většina peněz někomu jinému. A občas se stane, že zatímco ostatní lidé mají, nám se nedostává. A pak se nejeden člověk odhodlá k tomu, že si peníze, jež mu scházejí, půjčí od někoho, kdo je má.

tisíc korun

Půjčené peníze mají tu neblahou vlastnost, že je člověk může používat jenom k tomu účelu, k jakému dal jejich vlastník svolení, a třeba i tu, že se nakonec musí svému majiteli zase vrátit, navýšeny navrch ještě o úroky. Což není právě příjemné.
A už vůbec není příjemné to, jak se k takovým půjčeným penězům člověk nejednou vůbec dostává. Protože to je často vysloveně sisyfovská práce s notně nejistým výsledkem, plná dokládání příjmů, jmění a schopnosti splácet a kdo ví čeho všeho ještě. A nejednou je takové žádání o půjčku jak ponižující, tak marné. Protože ne každý a ne vždy uspěje.

hrst

Pokud pak chce mít člověk velkou naději, že se půjčky dobere, měl by vsadit na něco jako hypotéka bez registru.
Tento finanční produkt totiž získá vcelku snadno každý z podnikatelů. Nehraje v něm totiž zásadní roli ani výše příjmů žadatele, ani jeho eventuální záznam v registru dlužníků, nikdo ho tu neodmítne třeba pro uboze vyhlížející daňové přiznání. Protože tady se za půjčené peníze ručí dlužníkovou (nebo případně i jinou) nemovitostí, již je nutno dát do zástavy, a tudíž už není třeba tak bedlivě sledovat, jak si ten který žadatel stojí. A stačí nastavit mu podmínky splácení tak, aby si je mohl dovolit, klidně i na hodně dlouhou dobu a po zanedbatelných částkách, a vše už je pak v naprosté většině případů bezproblémové. Mimo jiné i proto, že zde nejsou vyžadovány platby předem a ani dodatečně nenarazí člověk na nějaký skrytý poplatek nebo háček, který by mohl notně komplikovat život a vyjít draho.

Peníze tak dostane lehce každý. Se vcelku nízkým úrokem a možností rychlého získání i případného beztrestného předčasného splacení.
A pokud tomu člověk nevěří, maje své neblahé zkušenosti z dřívějška? Pak není nic jednoduššího, než si nechat zdarma zpracovat nezávaznou nabídku a přesvědčit se sami.